Kaynaklı İmalat

Müşterilerimizin gereksinimlerine göre gaz altı, argon, MIG, TIG ve Lazer kaynak teknolojisini kullanarak kaynaklı konstrüksiyon çözümleri sunuyoruz.

Kaynak işlemi iki veya daha fazla malzemenin ilave malzeme kullanarak yada kullanmadan ısı ve/veya basınç etkisiyle birleştirilmesi işlemidir. Birleştirme işleminin yanı sıra kaynak işlemi kaplama ve doldurma işlemleri içinde kullanılmaktadır. Günümüzde birçok farklı kaynak yöntemi bulunmaktadır. Endüstride çok yoğun olarak kullanılan bir proses türüdür. Kaynaklı imalat Uluslararası standartlarda özel proses olarak nitelendirilmiştir. Bu nedenle kaynaklı imalatta kalite seviyesinin garanti altına alınabilmesi ve seviyelendirilebilmesi için Uluslararası standartlar mevcuttur.

OKN Makina, sahip olduğu kalite belgeleri (ISO 9001:2015, ISO 3834-2 Kaynaklı İmalat…) deneyimli ve sertifikalı kaynakçı personelleri ile hertürlü kaynaklı imalat alanında tercih edilmektedir. Talaşlı imalat ve kaynaklı imalatın birlikte hareket ettiği makine yapımları, proje bazlı imalatlar, seri üretim imalatları gibi birçok alanda müşterilerine çok hızlı ve yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Üstün mühendislik ve tasarım yetenekleri sayesinde, kaynaklı imalat öncesi fikstürler tasarlanmaktadır. Bu sayede hatasız ürün çıkartmayı, güvenilir kaliteyi ve istenilen termini özgüvenle yerine getirmektedir. Firma makina parkurunda bulunan lazer kesim, plazma kesim, cnc büküm makinaları ve talaşlı imalat işlemleri, kaynaklı imalat öncesi, sonrası ve tüm süreç boyunca firmayı her zaman bir adım önde tutmaktadır. Ayrıca üstün kalite soğutmalı kaynak makineleri sayesinde günümüz teknolojisine ve ISO standartlarına uygun kaynaklı imalat gerçekleştirmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Whatsapp Whatsapp Destek
Yol Tarifi