Abkant Kıvrım

Metal levhaların kullanım yeri , montaj şekli ve mukavemet kazandırmak adına cnc kontrollü abkant Makinelarında kalıplar kullanılarak yapılan işlemlerdir.

Kolon kaplamalarda sac levhanın kaynak işlemini ortadan kardırmak için U veya L tip kıvrımları yanında ,kenarkıvrımlar ile mukavemet kazandırılır.

Dekoratif panel, çit gibi ürünlerde dış destek kasa profilinin maliyeti ve kaynak maliyetini ortadan kaldırdığı için üründe % 25 mali tasarruf sağlar.

Üretime hem şekilsel olarak, hem de zaman tasarrufu açısından hız katmıştır.ve son derece işlevsellik Abkant Büküm ile silindirik, konik, eliptik ve oval gibi şekillerde şekil verilebilir. Abkant pres seçiminde kıvrılacak malzeme uzunluğu, kalınlığı, malzeme bilgisi (paslanmaz, alüminyum, normal sac, ST vs.) önemlidir.artmıştır. Bir çok büküm için, Abkantlar da ayrı ayrı kalıp ve bunlara özgü ebatlarda Radiuslar vardır.

Abkant Büküm ile silindirik, konik, eliptik ve oval gibi şekillerde şekil verilebilir. Abkant pres seçiminde kıvrılacak malzeme uzunluğu, kalınlığı, malzeme bilgisi (paslanmaz, alüminyum, normal sac, ST vs.) önemlidir.

Diğer Hizmetlerimiz

Whatsapp Whatsapp Destek
Yol Tarifi